Про передачу нежитлових приміщень по пров. Лиманському, 1 в оперативне управління комунальному закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» http://
На підставі статті 137 Господарського кодексу України, підпункту 1 пункту «а» статті 29 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання Департаменту освіти Харківської міської ради та управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, звернення управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради та комунального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», керуючись статтею 59 вказаного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Вилучити з оперативного управління управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради нежитлові приміщення 1-го та 2-го поверхів загальною площею 128,0 кв.м в нежитловій будівлі літ. «А-2-3» по пров. Лиманському, 1, первісною вартістю 127420,00 грн.

2. Надати в оперативне управління комунальному закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» нежитлові приміщення 1-го та 2-го поверхів загальною площею 128,0 кв.м в нежитловій будівлі літ. «А-2-3» по пров. Лиманському, 1, первісною вартістю 127420,00 грн.

3. Управлінню комунального майна та приватизації (В.М. Солошкін) здійснити в установленому порядку передачу майна згідно пп. 1, 2 цього рішення.

4. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в установленому порядку в 5-денний термін з дня його прийняття.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту економіки та комунального майна М.І. Фатєєва.


Міський голова Г.А. Кернес 
Print