Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 02.10.2013 № 609 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові» http://

З метою приведення Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові, затверджених рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 02.10.2013 № 609, у відповідність до рішення 19 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 06.09.2023 № 440/23 «Про внесення змін до положень виконавчих органів Харківської міської ради 8 скликання», у зв’язку зі змінами у структурі та штатному розписі Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста Харківської міської ради, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 02.10.2013 № 609 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові» такі зміни:

1.1.  У підпункті 2.1 додатка до рішення слова «Управління реклами Департаменту інфраструктури Харківської міської ради» замінити словами «Управління реклами Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста Харківської міської ради».

1.2.  Підпункт 11.1 додатка до рішення викласти в такій редакції:

«11.1. Контроль за додержанням цих Правил здійснюють Управління реклами Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста Харківської міської ради (робочий орган), спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань захисту прав споживачів та інші органи відповідно до чинного законодавства України.».

2. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Руденка А.І.

 

 

 
Міський голова                                                                  І.О. ТЕРЕХОВ

 

Print