Про внесення змін до рішення 4 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 12.01.2011 № 126/11«Про врегулювання питань справляння податків на території міста Харкова відповідно до норм Податкового кодексу України»

У зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи», на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення 4 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 12.01.2011 № 126/11«Про врегулювання питань справляння податків на території міста Харкова відповідно до норм Податкового кодексу України» зміни, виклавши його у такій редакції:

«1. Встановити на території міста Харкова податок на майно, який складається з:

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

транспортного податку;

плати за землю.

1.1. Затвердити Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Харкові згідно з додатком 1 до цього рішення.

1.2. Затвердити Положення про транспортний податок у місті Харкові згідно з додатком 2 до цього рішення.

1.3. Встановити, що до затвердження Положення про плату за землю у місті Харкові:

1.3.1. Плата за землю у місті Харкові справляється із застосуванням ставок згідно з пунктом 12.3.5 статті 12 розділу І Податкового кодексу України.

1.3.2. Затвердити перелік пільг щодо сплати земельного податку у місті Харкові у 2015 році та особливості оподаткування платою за землю згідно додатку 3до цього рішення.

2. Встановити на території міста Харкова єдиний податок.

2.1. Затвердити Положення про єдиний податок у місті Харкові згідно з додатком 4 до цього рішення.

2.2. Відмітити, що платники єдиного податку третьої – шостої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи відповідно до норм глави 1 розділу ХІV Податкового кодексу України та даного рішення.

3. Встановити на території міста Харкова туристичний збір.

3.1. Затвердити Положення про туристичний збір у місті Харкові згідно з додатком 5 до цього рішення.

4. Встановити на території міста Харкова збір за місця для паркування транспортних засобів.

4.1. Затвердити Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів у місті Харкові згідно з додатком 6 до цього рішення.

4.2. Затвердити перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, згідно з додатком 7 до цього рішення.

5. Встановити ставку акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).

Відмітити, що для обчислення акцизного податку за зазначеною ставкою об'єктами оподаткування є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування), а базою оподаткування – вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1статті 213 Податкового кодексу України.

6. Встановити, що за результатами провадження господарської діяльності за останній звітний (податковий) період 2014 року платники збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності подають податкову декларацію (розрахунок) у порядку, встановленому Податковим кодексом України.

7. Відмітити, що суб’єкти господарювання, які порушили порядок отримання та використання торгового патенту за період до 1 січня 2015 року, несуть відповідальність в порядку та на умовах, що діяли до 1 січня 2015 року.»

2. Це рішення набирає чинності з 01.01.2015 року.

3. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.

 
Міський голова                                                                     Г.А. Кернес

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes