ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО НАМІРИ щодо реалізації соціального проєкту «Картка харків’янина»

м. Харків                                                                                     12 липня 2021 року

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

беручи до уваги необхідність подальшого розвитку інформаційного суспільства, а також соціальної підтримки жителів міста Харкова,

керуючись принципами рівноправності, взаєморозуміння та взаємних інтересів, добросовісного виконання зобов’язань і поваги до прав людини,

ураховуючи прийняте виконавчим комітетом Харківської міської ради рішення від 09.06.2021 № 438 «Про затвердження Положення про Картку харків’янина»,

виступає з ініціативою впровадження в місті Харкові соціального проєкту «Картка харків’янина» (далі – Проєкт) спільно з представниками бізнесу (далі – Учасники) та пропонує приєднатися до Проєкту всіх зацікавлених осіб.

МЕТОЮ ПРОЄКТУ Є :

1. Налагодження взаємодії між Харківською міською радою та представниками бізнесу.

2. Розвиток сфери надання публічних послуг для населення.

3. Надання жителям міста Харкова зручного та універсального інструменту для отримання соціальної підтримки.

4. Отримання соціального дисконту, що надається Учасниками Проєкту.

УЧАСНИКИ ПРОЄКТУ, ЯКІ ПОГОДЖУЮТЬСЯ

СПРЯМУВАТИ СВОЇ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ

МЕТИ ПРОЄКТУ:

 1. Використовують свої можливості і професійний досвід для надання соціальної підтримки жителям міста Харкова.
 2. Виступають з пропозиціями щодо можливого дисконту у відповідній сфері як часткового звільнення володільців Картки харків’янина від оплати за товари / роботи чи отримані послуги або надання додаткових послуг (сервісів) (далі – Дисконт).
 3. Залишають за собою право корегувати розмір Дисконту та перелік послуг /товарів / робіт, на які поширюється дія зазначеного Дисконту.
 4. Повідомляють про готовність забезпечити в рамках Проєкту  володільців Картки харків’янина різноманітними видами соціальної підтримки в межах повноважень відповідно до чинного законодавства України.
 5.  Погоджуються з необхідністю розповсюдити інформацію про Проєкт, перелік відповідних товарів / робіт / послуг та розмір встановленого / зміненого на них Дисконту доступними телекомунікаційними засобами.
 6. Підтверджують готовність забезпечити своєчасне надання інформації до Харківської міської ради щодо переліку товарів / робіт / послуг, на які надається Дисконт жителям міста Харкова, та розміру встановленого / зміненого на них Дисконту.
 7. Мають право залишити Проєкт, попередньо повідомивши про це Харківську міську раду.

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА:

 1. Забезпечує інформаційний супровід у рамках Проєкту.
 2. Забезпечує координацію дій усіх Учасників Проєкту.
 3. Забезпечує актуальність інформації про Проєкт, його Учасників, запропоновані Дисконти на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету та на інших міських інформаційних ресурсах, створених суб’єктами комунальної форми власності в рамках Проєкту.
 4. Опрацьовує пропозиції потенційних Учасників щодо приєднання до Проєкту та може отримувати консультації із цього питання від інших Учасників.
 5. Забезпечує необхідною інформацією про Проєкт усіх зацікавлених осіб.

Ця Декларація є відкритою для приєднання всіх представників бізнесу, суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі та обслуговування населення, аптек, медичних установ, закладів культури тощо шляхом подання до Харківської міської ради заяви про приєднання.

Форма та умови майбутнього співробітництва будуть визначатися його Учасниками спільно з Харківською міською радою.

Ця Декларація засвідчує наміри Харківської міської ради щодо плідної співпраці з Учасниками Проєкту в інтересах жителів міста Харкова.

Ця Декларація не зачіпає прав і обов’язків Учасників, що випливають із укладених ними інших договорів. Співробітництво в рамках Декларації здійснюється при незмінному прагненні всіх сторін до пошуку практичних рішень у сфері підвищення якості життя жителів міста Харкова.

Сподіваємося на плідну співпрацю.

 

 
Контактною особою з боку Харківської міської ради щодо опрацювання звернень суб’єктів господарювання, які виявили бажання приєднатися до Проєкту та з питань оприлюднення інформації про Проєкт, його Учасників, запропоновані Дисконти є комунальна установа «Офіс реформ Харкова». Додаткова інформація за номером телефону: (057) 725 38 01.

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes