Наказ Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна №1141 від 20.07.2021 "Про прийняття рішення про включення до Переліку першого типу майна – нежитлової будівлі загальною площею 25,4 кв.м за адресою: м. Харків, просп. Тракторобудівників, 102 - А, літ. "Б-1"

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, рішення 38 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 02.12.2020 № 2308/20 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Харкова», Положення про Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (нова редакція), затвердженого рішенням 1 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 09.12.2020 № 7/20 «Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 8 скликання», враховуючи звернення Кварацхелії Володимира Кучичовича від 06.07.2021 вх. № 8505

Н А К А З У Ю:

1. Включити до Переліку першого типу майно – нежитлову будівлю загальною площею 25,4 кв.м за адресою: м. Харків, просп. Тракторобудівників, 102 - А, літ. «Б-1», що знаходиться на балансі КП «Жилкомсервіс» та не включена до переліку приміщень, які використовуються комунальним підприємством під власні потреби.

  1. Відділу маркетингу та менеджменту:

2.1. Протягом десяти робочих днів оприлюднити інформацію щодо прийняття рішення про включення майна до Переліку першого типу на офіційному вебсайті Харківської міської ради в розділі «Користування комунальним майном. Оренда».

2.2. Опублікувати в електронній торговій системі (далі – ЕТС) інформацію про потенційний об’єкт оренди щодо якого прийнято рішення про включення до Переліку першого типу.

2.3. Повідомити заявника про обставини, визначені в п. 1. наказу протягом трьох робочих днів з дати цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Управління Клемчук Т.Ю.

 

Заступник директора Департаменту -
начальник Управління                                                         В.М. СОЛОШКІН

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes