ПОСТАНОВА № 43 Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року


ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2020-10-02 р. № 43

місто Харків

місто  Харків

«02» жовтня 2020 року                                                      17 год. 00 хв. 

Про скасування реєстрації кандидатів у депутати Харківської міської ради Харківського району Харківської області 

Відповідно до п.1 ч.1 ст. 231 Виборчого кодексу України територіальна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації окремого кандидата у депутати, включеного до єдиного та/або єдиного та територіального виборчих списків організації партії (під час виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше) із виключенням його з відповідних виборчих списків у разі, зокрема, звернення кандидата у депутати не пізніш як за дев’ятнадцять днів до дня голосування із заявою про відмову від балотування. Така заява може бути засвідчена в порядку, встановленому Законом України "Про нотаріат", або подана до відповідної виборчої комісії особисто;

Розглянувши заяви кандидатів у депутати про відмову від балотування, керуючись ст. 231 Виборчого кодексу України, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області постановляє: 

1.  Скасувати реєстрацію кандидатів у депутати Харківської міської ради Харківського району Харківської області згідно із додатком.

2. Цю постанову разом із додатком надати представникам відповідних організацій політичних партій, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes