Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2012-08-22 р. № 489


Враховуючи пропозиції Департаменту контролю Харківської міської ради (лист від 03.08.2012р. № 376/0), на підставі ч.1 ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. 20 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067, п. 6 Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Харкові, затверджених рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 20.10.2004 р. № 977, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозволи на розміщення зовнішньої реклами розповсюджувачам зовнішньої реклами згідно з додатком.

2. Відділу реклами Департаменту контролю здійснити необхідні дії щодо видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами згідно з додатком та надати інформацію про встановлені рекламні конструкції головам адміністрацій районів Харківської міської ради для відповідного контролю за благоустроєм прилеглих територій.

3. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення цього рішення у встановленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора Департаменту контролю Артикуленко О.В.


Міський голова                                                             Г.А.Кернес 
Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes