Про передачу майна в оперативне управління Департаменту з інспекційної роботи Харківської міської ради

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2022-12-21 г. № 446


На підставі статей 78 та 137 Господарського кодексу України, підпункту 1 пункту а статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ураховуючи звернення Департаменту територіального контролю та земельних відносин Харківської міської ради та Департаменту з інспекційної роботи Харківської міської ради, керуючись статтею 59 зазначеного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Вилучити з оперативного управління Департаменту територіального контролю та земельних відносин Харківської міської ради нежитлову будівлю літ. «А», загальною площею 964,6 кв. м, по вулиці Черепанових, 7. 

2. Передати в оперативне управління Департаменту з інспекційної роботи Харківської міської ради нежитлову будівлю літ. «А», загальною площею 964,6 кв. м, по вулиці Черепанових, 7. 

3. Управлінню комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (Солошкін В.М.) здійснити в установленому порядку передачу нерухомого майна згідно з пунктами 1–2 рішення.

4. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідорнко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення в установленому порядку в п’ятиденний строк з дня його прийняття. 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради Фатєєва М.І. 

 

 
Міський голова                                                                        І.О. ТЕРЕХОВ

 

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes