Про проведення конкурсу на надання права на розміщення елементів благоустрою у місті Харкові

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2012-08-01 р. № 460


З метою впровадження заходів з поліпшення благоустрою території міста Харкова найсучаснішими елементами благоустрою, відповідно до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території міста Харкова, затверджених рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011 р. № 504/11, Порядку проведення конкурсу на надання права на розміщення елементів благоустрою у місті Харкові, затвердженого рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 19.12.2007 року № 1303, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню містобудування та архітектури Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин (Чечельницький С.Г.) спільно з комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» (Попов О.В.) забезпечити проведення конкурсу на надання права на розміщення елементів благоустрою та визначити перелік місць розміщення елементів благоустрою з використанням засобів зовнішньої реклами у місті Харкові по вулиці Академіка Павлова, вулиці Командарма Корка.

2. Встановити, що на територіях благоустрою міста Харкова, зазначених в п.1 цього рішення:
2.1. надання у користування місць, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова, здійснюється за результатами конкурсу на надання права на розміщення елементів благоустрою у місті Харкові для розташування окремо встановлених стаціонарних спеціальних конструкцій (за винятком конструкцій-пілонів, прапорів, щитів стаціонарних розміром (1,2х1,8) м);
2.2. заборонено встановлення кронштейнів на існуючих опорах вуличного обладнання та транспарантів-перетяжок.

3. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю у встановленому порядку забезпечити оприлюднення цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Овіннікову Т.І.


Секретар міської ради                                                  О.М. Новак  
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes