Про реєстрацію кандидатів на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року


ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2021-09-25 р. № 154

місто Харків

«25 » вересня  2021 року                                                                                                    10 год. 20 хв. 

Про реєстрацію кандидатів на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області  на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року 

До Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області надійшла заява від 23 вересня 2021 про реєстрацію кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області від ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ”. 

Розглянувши вищезазначену заяву, а також додані до неї документи, а саме рішення конференції організації партії про висування кандидата на посаду Харківського міського голови, підписане керівником організації партії та засвідчене печаткою організації партії, також погоджено політичною радою партії та засвідчене печаткою партії; заяву Плетньова Володимира Васильовича про згоду балотуватися кандидатом на посаду Харківського міського голови від ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ” та згоду на оприлюднення біографічних відомостей та на обробку персональних даних; документ про внесення грошової застави; автобіографія кандидата на паперовому носії та електронному вигляді з обов’язковими відомостями про кандидата, одна фотографія кандидата на паперовому носії та електронному вигляді, копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки кандидата, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Загальний порядок висування кандидатів на посаду міського голови та строки подання документів до територіальної виборчої комісії дотримані. Помилки та неточності, виявлені в поданих на реєстрацію документах були усунені шляхом подання не пізніше наступного дня після отримання зазначеного повідомлення уточнених документів для реєстрації кандидатом на посаду міського голови. 

Враховуючи викладене, відповідно до статей 10, 11, частини першої та абзацу третього частини другої, частини третьої  статті 216, частини першої та сьомої статті 221, частини першої та третьої статті 224, статті 225, частин першої – третьої, сьомої – дев’ятої статті 229 Виборчого кодексу України,  керуючись пунктом 4 частини другої статті 206, статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, Порядком організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області

 

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Зареєструвати кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року згідно з додатком.

2. Копію цієї постанови та відповідне посвідчення кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, видати представнику ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ШАРІЯ” у триденний строк.

3. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії та оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.

4. Відомості про зареєстрованого кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області надати відповідному органу ведення Державного реєстру виборців для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

 

Головуючий на
засіданні, голова
ХМТВК                                                                            О.М. Матвієнко

Секретар                                                                        К.С. Шалупня

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes