Про відновлення, належне утримання та приведення міської території у придатний для використання територіальною громадою міста стан

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2012-08-22 р. № 488


З метою відновлення, належного утримання та приведення міської території у придатний для використання територіальною громадою міста стан, на виконання Правил благоустрою території міста Харкова, затверджених рішенням 11 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 16.11.2011р. №504/11 (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням Харківської міської ради від 22.02.2012р. №660/12), враховуючи акти перевірки Інспекції з благоустрою та екології міста Харкова Управління екології та благоустрою Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, на підставі ст. 40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 26 ст. 10 Закону України «Про міліцію», статей 152, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Департаменту комунального господарства (Кітанін В.О.):

1.1. Разом із КП «Харківські теплові мережі», КП «Харківводоканал», КП «Міськсвітло», СКП «Харківзеленбуд», КП «Харківблагоустрій» забезпечити звільнення територій від безхазяйного майна, самовільно розміщених об'єктів, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, малих архітектурних форм, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів, механізмів, тощо згідно додатку, згідно актів перевірки Інспекції з благоустрою та екології міста Харкова Управління екології та благоустрою Департаменту комунального господарства Харківської міської ради.

1.2. У разі незвільнення територій у добровільному порядку провести звільнення територій від самовільно збудованих об’єктів та розміщеного майна згідно додатку, шляхом їх демонтажу та переміщення на територію комунального підприємства «Харківводоканал» за адресою: вулиця Коростельська, 46.

1.3. Забезпечити складання Інспекцією з благоустрою та екології міста Харкова Управління екології та благоустрою Департаменту комунального господарства Харківської міської ради актів звільнення території міста Харкова.

1.4. Забезпечити облік та зберігання майна, від якого звільняється територія міста за адресами згідно додатку.


Міський голова                                                            Г.А. Кернес 
Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes