Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 02.10.2013 № 609 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові»

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2022-12-21 г. № 448


З метою приведення Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові у відповідність до рішення 13 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 17.11.2022 № 290/22 «Про внесення змін до положень виконавчих органів Харківської міської ради 8 скликання», у зв’язку зі змінами у структурі та штатному розписі Департаменту інфраструктури Харківської міської ради, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 02.10.2013 № 609 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Харкові» такі зміни:

1.1.  У підпункті 2.1 слова «відділ реклами Департаменту контролю Харківської міської ради» замінити словами «Управління реклами Департаменту інфраструктури Харківської міської ради».

1.2.  Підпункт 11.1 викласти в такій редакції:

«11.1. Контроль за додержанням цих Правил здійснюють Управління реклами Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (робочий орган), спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань захисту прав споживачів та інші органи відповідно до чинного законодавства України.».

2. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення в установленому порядку. 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань інфраструктури міста Водовозова Є.Н. 

 

 
Міський голова                                                                І.О. ТЕРЕХОВ

 

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes