Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 14.05.2022 № 150 «Про затвердження тимчасової транспортної схеми м. Харкова на період воєнного стану»

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2023-02-08 г. № 55


З метою впорядкування роботи міського наземного пасажирського транспорту загального користування на період воєнного стану, на виконання законодавства України з безпеки пасажирських перевезень, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 14.05.2022 № 150 «Про затвердження тимчасової транспортної схеми м. Харкова на період воєнного стану» (зі змінами) такі зміни: 

1.1. Доповнити пункт 1 підпунктами 1.3–1.4 такого змісту:

«1.3. КП «Міськелектротранссервіс» (Васенко В.О.) забезпечувати розроблення нових графіків руху наземного пасажирського транспорту загального користування м. Харкова та подання їх для затвердження до Департаменту інфраструктури Харківської міської ради.

1.4. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (Кузнєцов І.С.). здійснювати розроблення паспортів автобусних маршрутів загального користування та подання їх для погодження до Управління патрульної поліції в Харківській області.». 

1.2. Викласти додатки 1, 2 в новій редакції (додаються). 

2. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань інфраструктури міста Водовозова Є.Н.  

 

 
Міський голова                                                                              І.О. ТЕРЕХОВ

 

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes