Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води комунальному підприємству «Харківські теплові мережі» для споживачів м. Харкова

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2023-08-24 г. № 408


З метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, на підставі звернення та розрахунків комунального підприємства «Харківські теплові мережі», згідно зі ст.ст. 17, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», «Про ринок природного газу», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (зі змінами), ураховуючи умови мораторію на підвищення цін (тарифів) у сфері теплопостачання, введеного Законом України від 29.07.2022 № 2479-IX «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 502 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради
 

ВИРІШИВ:


1. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і  постачання гарячої води комунальному підприємству «Харківські теплові мережі» для споживачів м. Харкова згідно з додатками 1–8. 

2. Встановити тарифи на транспортування теплової енергії інших власників тепловими мережами комунального підприємства «Харківські теплові мережі» згідно з додатком 9.

3. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного опалення, комунальному підприємству «Харківські теплові мережі» для споживачів м. Харкова згідно з додатком 10.

4. Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і  постачання гарячої води для споживачів м. Харкова до цього рішення додається згідно з додатками 11–26.

5. Структура тарифів на транспортування теплової енергії інших власників тепловими мережами комунального підприємства «Харківські теплові мережі» до цього рішення додається згідно з додатком 27.

6. Структура тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного опалення, для споживачів м. Харкова до цього рішення додається згідно з додатками 28–37.

7. Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, у якому воєнний стан буде припинено або скасовано, комунальному підприємству «Харківські теплові мережі»  застосовувати тарифи для категорії споживачів «Населення» на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року, а саме:

7.1. На послугу з постачання теплової енергії:

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 539,50 грн/Гкал (з ПДВ);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 39,38 грн за 1 кв. м на місяць (з ПДВ).

7.2. На послугу з постачання гарячої води:

за умови підключення рушникосушильників до системи централізованого постачання гарячої води – 93,22 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

за відсутності рушникосушильників – 86,32 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

8. Узяти до відома, що відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та  теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення»  компенсація  комунальному  підприємству «Харківські теплові мережі» з різниці в тарифах на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та  постачання гарячої води, для категорії споживачів «Населення», що підлягає врегулюванню, здійснюється за рахунок видатків державного бюджету за цільовим призначенням.

9. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення.

10. Рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.

11. Встановити, що пункти 1, 3 рішення для категорії споживачів «Населення» не підлягають застосуванню на підставі Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», яким встановлено мораторій на підвищення цін (тарифів) у сфері теплопостачання для населення на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, у якому воєнний стан буде припинено або скасовано.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Руденка А.І.

 

 

 
Міський голова                                                                             І.О. ТЕРЕХОВ

 

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes