Про встановлення тарифів на теплову енергію та її постачання комунальному підприємству «Харківські теплові системи» для споживачів м. Харкова

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2022-11-30 г. № 403


З метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію та її постачання, на підставі звернення та розрахунків комунального підприємства «Харківські теплові системи», згідно зі ст.ст. 17, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (зі змінами), керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради 

 

ВИРІШИВ: 

 

1. Встановити тарифи на теплову енергію та її постачання комунальному підприємству «Харківські теплові системи» для споживачів м. Харкова згідно з додатком 1. 

2. Структура тарифів на постачання теплової енергії комунального підприємства «Харківські теплові системи» для споживачів м. Харкова до цього рішення додається згідно з додатком 2. 

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 30.12.2021 № 1049 «Про встановлення тарифів на теплову енергію та її постачання комунальному підприємству «Харківські теплові системи» для споживачів м. Харкова».

4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення в газеті «Харьковские известия». 

5. Рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення. 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Руденка А.І. 

 

 
Міський голова                                                                   І.О. ТЕРЕХОВ

 

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes