Про встановлення тарифів на теплову енергію та її постачання комунальному підприємству «Харківські теплові системи» для споживачів м. Харкова

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2023-09-27 р. № 483


З метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію та її постачання, на підставі звернення та розрахунків комунального підприємства «Харківські теплові системи», згідно зі ст.ст. 17, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (зі змінами), ураховуючи умови мораторію на підвищення цін (тарифів) у сфері теплопостачання, введеного Законом України від 29.07.2022 № 2479-IX «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» (зі змінами), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 502 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради 

 

ВИРІШИВ: 

 

1. Встановити тарифи на теплову енергію та її постачання комунальному підприємству «Харківські теплові системи» для споживачів м. Харкова згідно з додатком 1. 

2. Структура тарифу на постачання теплової енергії комунального підприємства «Харківські теплові системи» для споживачів м. Харкова до цього рішення додається згідно з додатком 2. 

3. Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, у якому воєнний стан буде припинено або скасовано, комунальному підприємству «Харківські теплові системи»  застосовувати тарифи для категорії споживачів «Суб’єкти господарювання, які надають теплову енергію для потреб населення» на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року, а саме: 

3.1. На теплову енергію: 

без урахування витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання і ремонт індивідуальних теплових пунктів − 1 747,57 грн за 1 Гкал (з ПДВ); 

з урахуванням витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання і ремонт індивідуальних теплових пунктів − 1 747,57 грн за 1 Гкал (з ПДВ). 

3.2. На постачання теплової енергії: 

без урахування витрат на утримання і ремонт індивідуальних теплових пунктів – 15,70 грн за 1 Гкал (з ПДВ). 

4. Узяти до відома, що відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та  теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення»  компенсація  комунальному  підприємству «Харківські теплові системи» з різниці в тарифах на постачання теплової енергії для категорії споживачів «Суб’єкти господарювання, які надають теплову енергію для потреб населення», що підлягає врегулюванню, здійснюється за рахунок видатків державного бюджету за цільовим призначенням. 

5. Встановити, що пункт 1 рішення для категорії споживачів «Суб’єкти господарювання, які надають теплову енергію для потреб населення» не підлягає застосуванню на підставі Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», яким встановлено мораторій на підвищення цін (тарифів) у сфері теплопостачання для населення на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, у якому воєнний стан буде припинено або скасовано. 

6. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення. 

7. Рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення. 

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Руденка А.І.

 

 

 
Міський голова                                                                   І.О. ТЕРЕХОВ

 

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes