ПРОПОЗИЦІЇ прийняті на загальноміських громадських слуханнях на тему: «Благоустрій та забудова території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе в м. Харкові».

 


«4» грудня 2018 року, 17.00


м. Харків, просп. Ювілейний, 28А

За підсумками розгляду та обговорення питання «Благоустрій та забудова території в районі вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе в м. Харкові» прийняті наступні пропозиції:

1. Вважати можливим забудову території в районі вул.Руслана Плоходько, ріг Салтівського шосе з дотриманням санітарних, протипожежних та інших будівельних норм, а також відповідно до містобудівної та проектної документації.
2. ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО АРЕС" при забудові території в районі вул.Руслана Плоходько, ріг Салтівського шосе будівельні роботи проводити відповідно до правил виконання будівельних робіт в денний час.
3. Вважати за необхідне із залученням коштів забудовника – ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО АРЕС", виконання таких видів робіт з благоустрою території в районі вул. Руслана Плоходько, ріг Салтівського шосе:

 3.1. Висадка зелених насаджень на території, прилеглій до житлових будинків розглянутої території.
 3.2. Установка комплексного дитячого ігрового майданчика з м'яким покриттям, озелененням, ігровим обладнанням, лавками, урнами, зовнішнім освітленням біля проектованого житлового будинку.
 3.3. Облаштування дитячого майданчика з елементами мотузкового містечка у дворі будинків №141-А, 141-Б, 141-В, 141 по Салтівському шосе, з урахуванням думки жителів.
 3.4. Облаштування майданчика для вигулу домашніх тварин поблизу території гаражного кооперативу "Юпітер Авто", з урахуванням думки жителів.
 3.5. Капітальний ремонт дорожнього покриття проїздів та пішохідних тротуарів, з розмежуванням проїжджої та пішохідної частин, з установкою в місцях перетину плавних переходів для зручності пересування маломобільних груп населення.
 3.6. Реконструкція шкільного стадіону Харківської загальноосвітньої школи №64.
 3.7. Установка устаткування для паркування велосипедів.
 3.8. Виконання поточного ремонту житлових будинків на даній території.
 3.9. Виконати ремонт існуючих водовідвідних лотків і облаштувати водовідвідний лоток від парковки біля будинку №141-Б, уздовж тротуару, розташованого з боку школи №64 до внутрішньоквартальної дороги.


4. Взяти до уваги, що розпорядженням міського голови від 17.09.2018 №109 створено робочу групу з розгляду питань, пов'язаних з будівництвом ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО АРЕС" багатоповерхового житлового будинку по вул. Руслана Плоходька, ріг Салтівського шосе.

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes