Протокол №23 позачергового засідання міської комісії Щодо посилення протиепідемічних заходів відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території міста Харкова

Комісія відмічає:

Інтенсивність епідпроцесу в місті Харків зростає. Серед мешканців міста за останніх 2 тижні зареєстровано 5690 випадків (73,0% від всіх зареєстрованих за цей період), показник на 100 тисяч населення – 398,75, перевищує 320,0 на 100 тисяч населення, що є одним з критеріїв для встановлення «червоного» рівня небезпеки на території. Темп приросту за останній тиждень склав 16,9%.
Враховуючи рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 30 від 15.10.2020), 

Комісія вирішила:

 1.  Запровадити з 00-00 годин 19 жовтня 2020 року на території міста Харків карантинні заходи, визначені «червоним» рівнем епідемічної загрози, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) крім визначених підпунктами: 1, 11, 2 (в частині що стосується дошкільних навчальних закладів), 5, 6, 8 пункту 15 вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів.

                                                Термін виконання: з 00-00 годин, 19.10.2020

                                                Термін дії: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

 1. Запровадити канікули у закладах загальної середньої освіти міста Харкова з 19 по 30 жовтня 2020 року.
 2. Заборонити розважальну діяльність у торгово-розважальних центрах (ТРЦ). Торговельну діяльність ТРЦ обмежити з 20-00 до 7-00 (крім відділів продовольчої групи).
 3. Обмежити роботу з 20-00 до 7-00 суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо).
 4. Обмежити роботу з 20-00 до 7-00 суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.
 5. Заборонити діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім тих, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв.м. приміщення.
 6. Заборонити приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, приймання відвідувачів кінотеатрів та приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.
 1. Заборонити відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах ( тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.
 1. Директору Департаменту охорони здоров'я (Сороколат Ю.В.) у термін до 19.10.2020:

9.1.  Вжити усіх необхідних заходів щодо максимального збільшення ліжкового фонду для розміщення хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у лікарняних закладах області та міста Харків, у тому числі ліжкового фонду забезпеченого централізованим постачанням кисню.
9.2.  Сумісно з Департаментом охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації скласти перелік щодо розгортання (за необхідності) додаткових тимчасових госпіталів на базі спортивних закладів, закладів відпочинку тощо, для розміщення хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у разі значного росту кількості захворілих та осіб з підозрою на респіраторну хворобу COVID-19.

 1. Директорам департаментів: охорони здоров'я (Сороколат Ю.В.); інфраструктури (Дульфан С.Б.); освіти (Деменко О.І.); культури (Бабицька С.І.); у справах сім'ї, молоді та спорту (Чубаров О.С.); адміністративних послуг та споживчого ринку (Китайгородська В.В.); соціальної політики (Болгова Л.В.) Харківської міської ради за напрямком своєї діяльності звернути увагу на особливості обмежень «червоного» рівня епідемічної небезпеки ( відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 15.10.2020) та прийняти відповідні заходи контролю за їх виконанням підвідомчими підприємствами, організаціями та установами.

                                                     Термін виконання: з 00-00 годин, 19.10.2020

                                                     Термін дії: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

 1. Керівництву ринків, торговельних майданчиків, закладів побутового обслуговування та торгівлі забезпечити суворе виконання відвідувачами маскового режиму, витримування соціальної дистанції та дотримання заходів дезінфекції.

                                                     Термін дії: на період карантину

 1. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) провести широке інформування населення міста Харкова щодо поточної епідемічної ситуації на території міста Харкова та необхідності виконання обмежувальних заходів для відповідного рівня епідемічної небезпеки.
 1. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Харківській області (Сокуренко В.В.), управлінню патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції (Стрижак А.О.) забезпечити здійснення вичерпних заходів щодо контролю за виконанням обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території міста Харкова.
 2. Контроль за виконанням даного рішення комісії покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства – керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові Руденка А.І. та секретаріат комісії (Пушкарьов О.Ф.).

Інформацію про виконання протокольних рішень надавати через Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту. 
Доручення з терміном дії «до перегляду рівня епідемічних загроз» виконувати до відповідного рішення (на поточний тиждень) щодо зміни рівня епідемічної небезпеки Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 
Перший заступник міського
голови, перший заступник
голови комісії                                                                        І.О. ТЕРЕХОВ

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes