Протокол №3 позачергового засідання міської комісії Про невідкладні заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19 на території м. Харкова Заслухавши та обговоривши інформацію доповідачів, 


Комісія відмічає:

17 березня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 215 від 16.03.2020 щодо внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Комісія вирішила:

1. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (Дульфан С.Б.):

1.1. Вжити заходи щодо припинення роботи метрополітену по перевезенню пасажирів з 20-00 17.03.2020 по 03.04.2020; 

1.2. Внести зміни в маршрутизацію наземного громадського транспорту з метою забезпечення можливості прибуття на роботу працівників медичних закладів та комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність населення міста, з урахуванням (у разі звернення) персоналу АК «Харківобленерго», АТ «Харківміськгаз». 

1.3. Вжити заходи щодо виконання вимог Постанови КМУ від 16.03.2020 № 215 щодо обмеження кількості пасажирів в однієї транспортної одиниці до 10 осіб;

1.4. Посилити заходи щодо контроля за проведенням санітарної (антивірусної) обробки рухомого складу громадського транспорту.

                                        Термін виконання: з 17.03. 2020 по 03.04.2020

1.5. Сумісно з Департаментом у справах інформації та зв'язків з громадськістю (Сідоренко Ю.С.) довести до відома мешканців міста тимчасову схему (зміни) руху громадського транспорту. 

2. Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку (Китайгородська В.В.):

2.1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 щодо внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» заборонити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

                                        Термін виконання: з 17.03.2020 до 03.04.2020

2.2. Заборонити торговельну діяльність в підземних підвуличних пішохідних переходах біля станцій метро міста, які знаходяться в господарському віданні комунального підприємства «Підземне місто».

2.3. Надати до Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в м. Харкові ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області (Зубкова І.А.) перелік установ громадського харчування, які планують здійснювати діяльність в умовах карантину з урахуванням вимог Постанови КМУ від 16.03.2020 № 215. 

3. Тимчасовій комісії щодо контролю за виконанням Комплексного плану протиепідемічних заходів реагування на поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV(Горбунова-Рубан С.О.) скорегувати заходи відповідно до вимог Постанови КМУ від 16.03.2020 № 215. 

4. Заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства Руденко А.І., заступнику міського голови з питань інфраструктури Водовозову Є.Н., директору КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Аббасову Ф.С. відпрацювати питання щодо внесення змін до системи вивозу твердих побутових відходів з урахуванням змін в транспортній логістиці міста в умовах карантину.

5. Адміністраціям міських районів Харківської міської ради провести із залученням правоохоронних органів засідання районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо ходу виконання протиепідемічних заходів з урахуванням вимог Постанови КМУ від 16.03.2020 № 215.

                                        Термін виконання: до 19.03.2020 

6. Запропонувати ГУ Національної поліції України в Харківській області забезпечити охорону громадського порядку в період суттєвих змін в організації перевезення населення на території міста, особливо на кінцевих зупинках транспорту та об'єктах інфраструктури КП «Харківській метрополітен». 

7. Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту (Топчій В.О.), враховуючи загрозу виникнення надзвичайних ситуацій місцевого (регіонального) рівня в умовах карантину, підготувати листа до Управління СБУ в Харківській області стосовно ситуації з неможливості обслуговування мереж водопостачання, які проходять через територію ТЦ «Барабашово».

                                       Термін виконання: до 18.03.2020 

8. Контроль за виконанням даного рішення комісії покласти на заступника міського голови з питань інфраструктури міста Водовозова Є.Н., заступника міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення Горбунову-Рубан С.О. і секретаріат комісії (Пушкарьов А.Ф.). 

Інформацію про виконання протокольних рішень надавати через Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту. 

 

 
Перший заступник міського
голови, перший заступник
голови комісії                                                                          І.О. ТЕРЕХОВ

 

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes