РОЗПОРЯДЖЕННЯ Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові від 22.07.2021 р. № 22 "Про посилення контролю за дотриманням маскового режиму на території міста Харкова"

За останні декілька днів в місті Харкові значно збільшилась кількість захворювань на COVID-19, спричинені коронавірусом SARS-CoV-2», керуючись статтю 75 Кодексу цивільного захисту України, з метою мінімізації поширення серед жителів міста Харкова коронавірусної хвороби:

1. Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради (Китайгородська В.В.), довести до відома керівників торгівельних (торгівельно-розважальних) центрів, ринків, торговельних майданчиків, закладів громадського харчування вимоги щодо обов’язкового дотримання маскового режиму  на території закладів.

2. Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку (Китайгородська В.В.), адміністраціям районів відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 22.04.2020 № 243 «Про наділення повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» активізувати роботу з виявлення порушень санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами. Особливу увагу звернути на виконання маскового режиму.

3. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (Дульфан С.Б.) забезпечити неухильне виконання заходу з посилення маскового режиму у метрополітені, міському електротранспорті, на об'єктах транспортної інфраструктури. Рекомендувати керівникам підприємств, які здійснюють перевезення населення, в тому числі автомобілями таксі, здійснити аналогічні заходи.

4. Рекомендувати ГУ Національної поліції в Харківській області (Рубель А.М.), Управлінню патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції (Стрижак А.О.) посилити нагляд за виконанням населенням міста маскового режиму під час перебування в громадських місцях та при користуванні міським транспортом, вживати відповідні заходи реагування у разі виявлення порушень вказаних вимог.

5. Рекомендувати Управлінню державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в м. Харкові ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області (Зубкова І.А.) забезпечити дієвий контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, (насамперед використанням респіраторів або захисних масок) на підприємствах побутового обслуговування, торгівлі та громадського харчування.

4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) провести інформування населення міста Харкова щодо необхідності дотримання мешканцями міста маскового режиму та виконання санітарно-гігієнічних норм.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

Керівник робіт з ліквідації наслідків
надзвичайної ситуації в м. Харкові                                                А.І. РУДЕНКО

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes