Цибульник Тетяна Анатоліївна
Цибульник Тетяна Анатоліївна

Народилася 25 січня 1968 року в м. Валки Харківської області. Громадянка України.

З 1975 р. по 1985 р. навчалася в Харківській загальноосвітній школі № 138 м. Харкова, де одержала атестат про повну середню освіту.

З 1985 р. по 1990 р. навчалася в Харківському державному університеті ім. М. Горького за спеціальністю «Фізика», де одержала диплом викладача фізики.

З 1993 р. по 1995 р. навчалася в Харківській державній академії технології та організації харчування за спеціальністю «Технологія громадського харчування», де отримала диплом інженера-технолога вищої кваліфікації.

З 2013 р. по 2016 р. навчалася в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», де отримала диплом магістра державного управління.

У 2017 році закінчила Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України за спеціальністю «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», де отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Трудову діяльність розпочала з викладача фізики в загальноосвітній школі № 39 м. Харова з 1989 р. – 1991 р.

З 1991 року по 1999 рік працювала контролером у відділі державної служби охорони у Жовтневому відділі Харківського міського управління МВС України в Харківській області.

З 2004 року по 2010 рік працювала головним бухгалтером СПДФО Цибульник Ю.Б.

У лютому 2011 року прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування та призначена на посаду заступника голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради.

З грудня 2011 року по цей час займає посаду голови Адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради.

Обиралася депутатом Харківської міської ради 6 скликання, член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Харківської міської ради.

З 2020 року – депутат Харківської міської ради 8 скликання.

Голова постійної комісії Харківської міської ради 8 скликання з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності.

Безпартійна.

Член депутатської фракції  Харківської міської ради 8 скликання «БЛОК КЕРНЕСА — УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»

 

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes