Китайгородська Вікторія Володимирівна
Китайгородська Вікторія Володимирівна

Народилася 13 серпня 1976 року в м. Балаклеї Харківської області.

Громадянка України.

Освіта повна вища.

У 1998 році закінчила Харківській гуманітарний інститут «Народна українська академія» за спеціальністю «Прикладна лінгвістика» та здобула кваліфікацію референта-перекладача.

У 2001 році закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

У 2013 році закінчила Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ, присвоєно кваліфікацію спеціаліста з банківської справи.

У 2019 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Трудову діяльність розпочала у 1998 році секретарем-референтом Акціонерного товариства «ХАРІМПЕКС».

З 2001 року працювала керівником аналітичної групи ТОВ компанія «ТЕХІНПРОМ», юристом АОЗТ «ГЕЯ», начальником бази відпочинку «Дубовий гай» Державного підприємства Харківський метрополітен, заступником керуючого територіального відділення ВАТ «Державний ощадний банк України».

В органах місцевого самоврядування працює з 2013 року до сьогодні на посадах начальника відділу адміністративних послуг, заступника директора Департаменту, директора Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради та є керівником Центру надання адміністративних послуг м. Харкова.

Заміжня, має сина.

У 2020 році обрано депутатом Харківської міської ради 8 скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА — УСПІШНИЙ ХАРКІВ!».

Член постійної комісії Харківської міської ради з питань екологічної політики.

 

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes