Панова Аліса Віталіївна
Панова Аліса Віталіївна

Народилася 19 липня 1991 року в місті Харкові. Громадянка України.

У 2008 р. закінчила ЗОШ № 132 м. Харкова.

З 2008 р. по 2013 р. – студентка факультету підготовки кадрів для Міністерства закордонних справ України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». У 2013 р. закінчила Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю 0304 «Право» /8.03040101, «Правознавство» та здобула кваліфікацію – юрист.

Жовтень 2013 р. –  жовтень 2016 р. –  аспірант кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Грудень 2016 р. – захист дисертації за темою «Визнання доказів недопустимими у кримінальному провадженні» зі спеціальності 12.00.09 – «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»   та здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на підставі рішення Атестаційної колегії від 28 лютого 2017 року.

Володіє українською, англійською, російською мовами.

З жовтня 2016 р.  по цей час – асистент кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Грудень 2016 р. –  участь у складі робочої групи зі складання тестових завдань для кадидатів на посади суддів Верховного Суду України.

Квітень - червень 2018 р. – проведено серію семінарів із підвищення кваліфікації адвокатів, що проводяться Вищою школою адвокатури Національної Асоціації адвокатів України (м. Київ).

Подяки та нагороди

Диплом переможця І обласного конкурсу Харківської обласної державної адміністрації «Найкращий молодий науковець Харківщини» за напрямом «Фундаментальні наукові дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільного, політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України  у світі та сталого розвитку суспільства і держави» (березень 2018 р.)

Сертифікат слухачів Школи, присвяченій Конвенції з прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини, що проводилась у формі тренінгу з прав людини і основоположних свобод та практики ЄСПЛ для викладачів правничих дисциплін, організованій координатором проєктів ОБСЄ в Україні у межах проєкту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини за фінансової підтримки Уряду Канади та Уряду Федеративної Республіки Німеччина, (м. Полтава, грудень 2017 р.).

Є автором монографії «Визнання доказів недопустимими у кримінальному провадженні» та понад 20 наукових публікацій.

Була рекомендована вченою Радою Національного юридичного університету України ім. Ярослава Мудрого до участі в конкурсі на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених  (лютий 2018 р.).

У 2020 році  обрано депутатом 8 скликання Харківської міської ради та заступником голови постійної комісії  Харківської міської ради  з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян.

Член депутатської фракції Харківської міської ради 8 скликання «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ».

Безпартійна.

 

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes