Ісаєнко Ігор Павлович
Ісаєнко Ігор Павлович

Народився 13 вересня 1962 року в м. Харкові. Громадянин України.

Освіта вища.

У 1988 році закінчив Харківський інститут громадського  харчування за спеціальністю «Економіка торгівлі». Рішенням  державної екзаменаційної комісії присвоєно кваліфікацію економіста.

Трудову діяльність розпочав у червні 1982 року в Харківському Центральному універмазі, де працював до січня 1994 року товарознавцем  першої категорії відділу маркетингових та зовнішньоекономічних зв’язків.

З  лютого 1994 року  по грудень 1996 року  –  директор ТОВ «Глобус». 

З 1996 року по грудень 2011 року не припиняв професійно займатися політичною та громадською роботою, працював в організаціях недержавного сектору економіки  з метою подальшої розбудови громадянського суспільства України.

З грудня 2014 року по червень  2020 року перебував на державній службі в Харківській обласній державній адміністрації, обіймав посаду заступника директора Департаменту масових комунікацій – начальника Управління внутрішньої політики, здобув 5-й ранг державного службовця в межах категорії «Б» посад державної служби.

Має державну нагороду – медаль «За працю та звитягу».

У 2020 році  обрано  депутатом Харківської міської ради 8 скликання від  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», член  зазначеної політичної партії.

Член  постійної комісії  Харківської міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я.

Одружений, має доньку. 

 

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes