Товкун Олег Николаевич
Товкун Олег Николаевич

Народився 9 лютого 1975 року в місті Сміла Черкаської області. Громадянин України.

У 1992 р. закінчив Смілянську середню школу, вступив до Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, отримав диплом за спеціальністю «Правознавство»,  кваліфікація – юрист.

У 1997 р. зайняв посаду слідчого Лінійного відділу на станції Основа Управління Міністерства внутрішніх справ України на Південній залізниці.

У 1998 р. переведено на посаду слідчого Лінійного відділу на станції ім. Тараса Шевченка Управління Міністерства внутрішніх справ України на Одеській залізниці.

У 1999 р. звільнено та призначено на  посаду помічника прокурора Смілянської міжрайонної прокуратури Черкаської області, переведено на посаду слідчого прокуратури.

У 2000 р. звільнено у зв’язку з переїздом до міста Харкова, призначено на посаду юрисконсульта Корпорації «Автоінвестстрой».

2001–2003 рр.– голова правління громадської організації «Пересвіт».

У 2003 р. – помічник-консультант народного депутата України.

У 2006 р. рішенням сесії Московської районної в місті Харкові ради  призначено на посаду першого заступника голови Московської районної в  м. Харкові ради з питань діяльності виконавчих органів ради.

З листопада 2010 р. по грудень 2021 р. – голова адміністрації Московського району Харківської міської ради.

З грудня 2021 р. – головний спеціаліст відділу моніторингу та інформаційно-аналітичного супроводження Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Харківської міської ради.

У 2012 р. нагороджено  Почесною грамотою Харківської міської ради.

Депутат Харківської міської ради 5, 6 та 7 скликань.

У 2020 році обрано депутатом Харківської міської ради 8 скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА — УСПІШНИЙ ХАРКІВ!».

Член постійної комісії Харківської міської ради з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів. Безпартійний.

 

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes