Вельможная Ольга Ивановна
Вельможная Ольга Ивановна

Народилася 17 січня 1961 року в с. Землянищина Бєлгородської області. Громадянка України.

У 1987 році закінчила Харківський політехнічний інститут імені В.І. Леніна, де здобула кваліфікацію інженера хіміка-технолога за спеціальністю «Хімічна технологія кераміки та вогнетривів».

Трудову діяльність почала у 1978 році на Харківському плитковому заводі.

У січні 1988 року переведена до виконавчого комітету Орджонікідзевської районної ради на посаду інспектора відділу по комплексному, економічному та соціальному розвитку.

У зв’язку зі змінами структури апарату виконавчого комітету Орджонікідзевської районної ради працювала інспектором по праці та платним послугам, економістом по виробництву товарів народного споживання, платних послуг, завідуючим сектором планово-економічного відділу, головним спеціалістом служби соціально-економічного розвитку та взаємодії з підприємствами промислового виробництва.

У вересні 2006 року переведена до Департаменту діловодства Харківської міської ради на посаду головного спеціаліста відділу з питань прийому громадян.

З липня 2010 року працювала заступником начальника відділу з питань прийому громадян.

З листопада 2010 року до сьогодні працює на посаді голови адміністрації Індустріального району Харківської міської ради.

У 2015 році обрано депутатом Харківської міської ради 7 скликання.

У 2020 році обрано депутатом Харківської міської ради 8 скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА — УСПІШНИЙ ХАРКІВ!».

Секретар постійної комісії Харківської міської ради з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проєктів Харківської міської ради.

Безпартійна.

 

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes