Венглінський Олександр Олександрович
Венглінський Олександр Олександрович

Народився 30 вересня 1994 року в місті Києві. Громадянин України.

Має другий (магістерський) рівень вищої освіти.

У 2018 році закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста (магістр права), з відзнакою.

У 2019 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України Харківський регіональний інститут державного управління за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та здобув кваліфікацію магістр, з відзнакою.

Трудову діяльність розпочав в грудні 2015 року помічником юриста, в юридичній фірмі «Астерс-Консалт». Після здобуття кваліфікації магістра був призначений на посаду юриста.

З червня 2018 року по вересень 2019 року працював головним спеціалістом-юрисконсультом сектору правового забезпечення архітектурної та містобудівної діяльності відділу правового забезпечення Департаменту територіального контролю Харківської міської ради.

З вересня 2019 року працює помічником-консультантом народного депутата України, за строковим трудовим договором на постійній основі в Апараті Верховної Ради України.

У квітні 2022 року призваний на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період до військової частини 1492 Державної прикордонної служби України на посаду старшого офіцера. Військове звання старший лейтенант.
Учасник бойових дій. Проходить військову службу по теперішній час.

За період військової служби відзначений: Подякою Міністра внутрішніх справ України «За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість»; Грамотою Голови Державної прикордонної служби України
«За значний особистий внесок у зміцнення національної безпеки, високий професіоналізм, зразкове виконання військового та службового обов’язків, мужність та героїзм, проявлені під час охорони та оборони кордонів України».

У серпні 2023 року обраний депутатом Харківської міської ради 8 скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes