Золотарев Владимир Михайлович
Золотарев Владимир Михайлович

Народився 19 серпня 1954 року в Бєлгородській області. Громадянин України.

Закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут і Харківський державний політехнічний университет. Доктор технічних наук.

Почав свой трудову діяльність монтажником домобудівного комбінату № 1.

Був на комсомольській і партійній роботі. Безпосередньо брав участь у будівництві важливих для інфраструктури міста цивільних та будівельних об’єктів.

З 1995 року – генеральный директор ПАТ «ЗАВОД «ПІВДЕНКАБЕЛЬ».

Професор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», академік Інженерної академії України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Має почесне звання «Заслужений машинобудівник України».

Нагороджений державними орденами «За заслуги» I, II, III ступенів, Почесною грамотою Верховної Ради України  і Грамотою Кабінету Міністрів України за особливі заслуги перед українським народом, грамотами і почесними відзнаками міністерств та органів місцевого самоврядування.

Почесний громадянин міста Харкова.

Був обраний депутатом Харківської міської ради 4, 6 та 7 скликань, головою постійної комісії Харківської міської ради 7 скликання з питань промисловості, економічного розвитку та власності.

У 2020 році обраний депутатом Харківської міської ради 8 скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА — УСПІШНИЙ ХАРКІВ!». Голова постійної комісії Харківської міської ради з питань промисловості, економічного розвитку та власності.

Безпартійний.

Член депутатської фракції Харківської міської ради 8 скликання «БЛОК КЕРНЕСА — УСПІШНИЙ ХАРКІВ!».

 

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes