Департамент образования

Сайтhttp://www.kharkivosvita.net.ua/

Телефон: 760-77-40

e-mail: [email protected]

 

Завдання департаменту:

Метою Департаменту є реалізація в межах повноважень державної політики у сфері освіти для забезпечення якості освіти на території м. Харкова, забезпечення доступності дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти для задоволення потреб Харківської міської територіальної громади.

 

Основними завданнями Департаменту є:

 

1. Створення умов для забезпечення доступності здобуття дошкільної, загальної середньої (на рівні державних стандартів), позашкільної освіти та якості освіти в закладах, що належать до комунальної власності Харківської міської територіальної громади, у межах повноважень Департаменту відповідно до законодавства України.

2. Аналіз стану та прогнозування розвитку дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти в місті.

3. Організація виконання міських програм щодо розвитку освіти.

4. Створення умов для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами та формальної, неформальної й інформальної освіти в межах наданих повноважень.

5. Сприяння матеріально-технічному та фінансовому забезпеченню закладів освіти в межах наданих повноважень відповідно до законодавства України.

6. Контроль у межах наданих повноважень за недопущенням привілеїв чи обмежень (дискримінації) за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного та соціального походження, сімейного та майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

7. Сприяння розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти, 4 експериментальній діяльності та створенню безпечного освітнього середовища в закладах освіти міста.

8. Сприяння впровадженню інформаційно-цифрових технологій до освітнього процесу.

9. Сприяння розвитку громадського самоврядування в закладах освіти.

 

Департамент працює за правилами внутрішнього трудового розпорядку для працівників виконавчих органів Харківської міської ради. Для працівників установлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними (субота, неділя). Початок роботи о 08:00, перерва на обід з 12:00 до 12:45. Закінчення роботи о 17:00 (у п'ятницю о 15:45).  

 

Керівний склад Департаменту освіти 

Посада

Прізвище, ім’я,

по-батькові  

Контактний номер телефону
Директор Деменко Ольга Іванівна   760 77 40
Заступник директора Примак Тетяна Михайлівна   760 77 40
Заступник директора Шепель Валерій Миколайович   760 77 40

 

Департамент не надає послуг.

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes