Служба бухгалтерского учёта и отчётности

Телефон: 760-73-90

e-mail:
 [email protected]

Служба бухгалтерського обліку та звітності є виконавчим органом Харківської міської ради та входить до складу Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету, діє на правах департаменту.

 

Основні завдання Служби

Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності та планування і аналіз видатків Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету.

Відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.

Забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов'язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов'язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.

Забезпечення контролю за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.

Запобігання виникненню негативних явищ у фінансово-господарській діяльності, виявлення і мобілізація внутрішньогосподарських резервів.

Служба бухгалтерського обліку та звітності підзвітна та підконтрольна міській раді, підпорядкована виконавчому комітету міської ради, міському голові та заступнику міського голови - керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

Служба не надає послуг населенню.

 

Керівництво Служби бухгалтерського обліку та звітності

Посада

ПІБ

Телефон

Начальник Служби бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер

Нагорна Ірина Меркуріївна

 

760-73-90

Заступник начальника Служби бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера

Остапенко Наталія Василівна

760-73-96

Заступник начальника Служби бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера

Корнєєва Олена Вячеславівна

760-73-96

 

Служба працює за правилами внутрішнього трудового розпорядку для працівників виконавчих органів Харківської міської ради, затвердженими Харківським міським головою 16.07.2018 (зі змінами).

Понеділок - четвер      8:00   - 17:00

П’ятниця                         8:00   - 15:45

Перерва на обід           12:00 - 12:45

Субота, неділя – вихідні.

У передсвяткові дні тривалість робочого часу скорочується на одну годину.

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes