Фатеев Михаил Иванович
Фатеев Михаил Иванович

Заступник міського голови – директор Департаменту економіки  та  комунального майна Харківської міської ради
Член виконавчого комітету Харківської міської ради

 

Народився 30 вересня 1957 року в с. Шипи Бєлгородської  області.

Громадянин України.

Освіта – повна вища. У 1986 році закінчив Український заочний політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматика і телемеханіка», здобув кваліфікацію інженера-електрика; у 1993 році – Харківський інженерно-економічний інститут за спеціальністю «Економіка та управління в машинобудуванні», здобув кваліфікацію інженера-економіста; у 1994 році – Інститут менеджменту м. Атланта (США) за спеціальністю «Муніципальні фінанси»; у 2002 році – Харківський регіональний інститут державного управління Української академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Нагороди: Почесна грамота Верховної Ради України, Почесна грамота Харківської міської ради, Почесна грамота виконкому Харківської міської ради

Загальний стаж роботи становить 43 роки, стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування – понад 36 років.

Трудову діяльність розпочав у 1977 році.

З серпня 1985 року до травня 2002 року працював у виконавчих органах Харківської міської ради на посадах старшого інженера, завідувача сектору; заступника начальника, начальника планово-економічного управління; начальника планово-економічного управління – заступника начальника Головного управління планування та обліку; заступника начальника Головного управління економіки та комунального майна – начальника управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку.

З травня 2002 року до листопада 2005 року працював у Харківській обласній державній адміністрації на посадах заступника начальника Головного управління економіки та ринкових відносин облдержадміністрації, першого заступника начальника Головного управління економіки.

З 2006 року і до сьогодні – заступник міського голови – директор Департаменту економіки та  комунального майна Харківської міської ради.

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes