Водовозов Евгений Наумович
Водовозов Евгений Наумович

Заступник міського голови з питань інфраструктури міста
Член виконавчого комітету Харківської міської ради

 

Народився 27 листопада 1973 року в місті Харкові.

Громадянин України.

Освіта – повна вища. У 1996 році закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування за спеціальністю «Менеджмент у невиробничій сфері», здобув кваліфікацію економіста-менеджера; у 2001 році – Харківський державний технічний університет радіоелектроніки за спеціальністю «Інформаційні системи в менеджменті», здобув кваліфікацію  інженера-економіста; у 2007 році – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», здобув кваліфікацію магістра державного управління; у 2015 році – Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», здобув кваліфікацію магістра з автомобільного транспорту.

Науковий ступінь: кандидат економічних наук.

Нагороди: Грамота Верховної Ради України, Почесна відзнака Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

Загальний стаж роботи становить понад 21 рік, стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування – понад 14 років.

Трудову діяльність розпочав у 1997 році.

У виконавчих органах Харківської міської ради працював на посадах радника міського голови, директора Департаменту транспорту і зв’язку.

З 25 лютого 2015 року до сьогодні – заступник міського голови з питань інфраструктури міста.Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes