Руденко Андрей Иванович
Руденко Андрей Иванович
Заступник міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста
 
 

Повноваження:

 

Організація роботи щодо реалізації на території міста Харкова державної політики у сферах комунальних послуг, громадської безпеки, оборонної і мобілізаційної роботи в межах наданих повноважень.

 

Забезпечення діяльності підпорядкованих виконавчих органів Харківської міської ради щодо:

створення необхідних умов для надійного та безперебійного надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення;

впровадження нових конкурентноспроможних технологій для забезпечення інноваційного розвитку об’єктів інженерної інфраструктури міста;

розвитку систем централізованого водопостачання і водовідведення, централізованого опалення та постачання гарячої води, оновлення основних фондів;

оптимізації технологічних витрат та втрат води;

взаємодії виконавчих органів Харківської міської ради
з правоохоронними органами і військовими формуваннями;

здійснення заходів, пов’язаних з територіальною обороною та цивільним захистом, мобілізаційною роботою в умовах мирного часу та особливого періоду;

забезпечення прав мешканців Харківської міської територіальної громади в сфері захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 
Співпраця з підприємствами комунальної власності Харківської міської територіальної громади закріпленими за підпорядкованими виконавчими органами Харківської міської ради.
 

Представництво у встановленому порядку підпорядкованих виконавчих органів Харківської міської ради у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, трудовими колективами, громадянами.

Розгляд звернень та запитів на інформацію громадян та юридичних осіб, підготовка проєктів відповідей на ці звернення у межах компетенції.

Контактний телефон: 760-74-32.

 

e-mail: [email protected]

 

 Особистий прийом:

 

Дата
проведення

Час
проведення

Місце проведення

Адреса

1-й вівторок

 14.00–17.00 

приймальня виконавчого комітету міської ради

м-н Конституції, 7

3-я п’ятниця

 13.00–15.00 


Запис громадян на особистий прийом до керівництва Харківської міської ради проводиться у громадській приймальні міськради за адресою: пл. Конституції, 7, вхід з пров. Соборний.
Телефони для довідок: 760-73-14, 760-74-28.

Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes