До уваги виборців!

Шановні виборці Харківської міської територіальної громади! 

У зв’язку з підготовкою та проведенням позачергових виборів Харківського міського голови Харківського району Харківської області в неділю 31 жовтня 2021 року нагадуємо виборцям про можливість перевірити своє включення та особисті персональні дані в Державному реєстрі виборців.

Для здійснення такої перевірки необхідно з’явитися з паспортом громадянина України або тимчасовим посвідченням громадянина України до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців, адреси яких зазначено на сайті.

Відділи ведення Державного реєстру виборців починаючи
з 9 жовтня 2021 року працюють у вихідні дні відповідно до графіка.

У разі невключення до Державного реєстру виборців або виявлення розбіжностей у персональних даних, вам буде запропоновано заповнити відповідну заяву, після чого до бази даних будуть внесені необхідні зміни.

Наявність у Реєстрі, правильність зазначених ідентифікаційних даних можна перевірити на сайті www.drv.gov.ua у розділі «Особистий кабінет виборця», зробивши відповідний запит.

Виборці, які постійно нездатні пересуватися самостійно, можуть уповноважити на звернення до відділу іншу особу.

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян, своєчасного виконання завдань щодо складання та уточнення списків виборців, а також інших завдань, покладених на відділи ведення Державного реєстру виборців Виборчим кодексом України та Законом України «Про Державний реєстр виборців», відділи ведення Державного реєстру виборців починаючи
з 9 жовтня 2021 року працюють у вихідні дні відповідно до графіка.

Крім того, з 19 жовтня 2021 року кожен виборець має право ознайомитися з попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії.

До 21 жовтня 2021 року включно кожен виборець отримає іменне запрошення, у якому буде зазначено інформацію про включення до попереднього списку виборців на виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, які постійно нездатні самостійно пересуватися, буде повідомлено про можливість проголосувати за місцем перебування.

Заяви про уточнення попереднього списку виборців приймаються
до 25 жовтня 2021 року.

Зміни до уточненого списку виборців вносяться виключно на підставі рішення суду та повідомлень відділу ведення Державного реєстру виборців щодо усунення кратного включення виборця до списку виборців на зазначеній виборчій дільниці. Такі зміни можуть бути внесені до 18.00 30 жовтня 2021 року.

У день голосування жодні зміни до  списку виборців не вносяться (навіть за рішенням суду).

Пакет документів (завантажити)
Друкувати