Інформаційне повідомлення про погашення кредиту

Департамент бюджету і фінансів повідомляє, що 30 квітня 2015 року Харківська міська рада у повному обсязі виконала свої боргові зобов'язання щодо погашення кредитної лінії, відкритої в державному експортно-імпортному банку України на придбання автобусів і тролейбусів в рамках підготовки міста Харкова до ЄВРО-2012.

З метою якісної підготовки міста Харкова до проведення чемпіонату з футболу, а також належного транспортного забезпечення заходів його фінальної частини, Харківською міською радою в 2010 році було прийнято рішення про здійснення запозичення до міського бюджету.

Протягом 2010-2011 років місто Харків отримало кредит у сумі 300,5 млн гривень під відсоткову ставку 14,8% річних з кінцевим строком погашення згідно з пролонгованим кредитним договором – до 30 квітня 2015 року.

За рахунок отриманих позикових коштів було придбано 52 односекційних і 22 двосекційних тролейбуса, а також 11 автобусів Львівського виробництва.

Погашення кредиту здійснювалося поетапно, виплата відсоткових ставок проводилася своєчасно. При цьому з державного бюджету, починаючи з 2011 року, міському бюджету відшкодовувалось 50% відсоткової ставки за користування кредитними коштами.

Друкувати