Про передачу майна в господарське відання комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького»

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2023-07-13 р. № 331


На підставі статей 78 та 136 Господарського кодексу України, підпункту 1 пункту а статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ураховуючи клопотання Департаменту інфраструктури Харківської міської ради, Департаменту культури Харківської міської ради, звернення комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького» та комунального підприємства «Харківпарксервіс», керуючись статтею 59 зазначеного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Харківпарксервіс» нежитлову будівлю літ. «Б-7», загальною площею 7786,0 кв. м, по вулиці Римарській, 23-В. 

2. Передати в господарське відання комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького» нежитлову будівлю літ. «Б-7», загальною площею 7786,0 кв. м, по вулиці Римарській, 23-В. 

3. Управлінню комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (Кравченко О.О.) здійснити в установленому порядку передачу нерухомого майна згідно з пунктами 1–2 рішення. 

4. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення в установленому порядку в п’ятиденний строк з дня його прийняття. 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради Фатєєва М.І.

 

 

 
Міський голова                                                                                 І.О. ТЕРЕХОВ

Друкувати