Про передачу майна в господарське відання комунальному підприємству «Харківжилбуд»

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2023-07-26 р. № 353


На підставі статей 78 та 136 Господарського кодексу України, підпункту 1 пункту а статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ураховуючи клопотання Департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради, звернення комунального підприємства «Харківжилбуд» та комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», керуючись статтею 59 зазначеного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Вилучити з господарського відання комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» нежитлову будівлю літ. «Б-2», загальною площею 2 157,4 кв. м, та нежитлову будівлю літ. «В-1», загальною площею 474,4 кв. м, по вулиці Федоренка, 1. 

2. Передати в господарське відання комунальному підприємству «Харківжилбуд» нежитлову будівлю літ. «Б-2», загальною площею 2 157,4 кв. м, та нежитлову будівлю літ. «В-1», загальною площею 474,4 кв. м, по вулиці Федоренка, 1. 

3. Управлінню комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (Кравченко О.О.) здійснити в установленому порядку передачу нерухомого майна згідно з пунктами 1–2 рішення. 

4. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення в установленому порядку в п’ятиденний строк з дня його прийняття. 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради Фатєєва М.І.

 

 

 
Міський голова                                                                         І.О. ТЕРЕХОВ

 

Друкувати