Про перейменування об’єктів топоніміки міста Харкова

ХАРЬКОВСКА МІСЬКА РАДА
ХАРЬКОВСКОЇ ОБЛАСТІ
I СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
От 2015-11-20 г. № 12/15

На підставі Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати об’єкти топоніміки міста Харкова з урахуванням рекомендацій Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, викладених у додатку 1:

1.1. Елементи вулично-дорожньої мережі (додаток 2).

1.2. Парки та сквери (додаток 3).

1.3. Станцію Харківського метрополітену (додаток 4).

2. Впорядкувати найменування елементів вулично-дорожньої мережі міста Харкова (додаток 5).

3. Внести до Реєстру назв урбанонімів м. Харкова, затвердженого рішенням 9 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 25.12.2002 р. «Про затвердження Реєстру назв урбанонімів в м. Харкові» (із змінами та доповненнями), такі зміни:

3.1. Виключити рядки згідно з додатком 6.

3.2. Включити рядки згідно з додатком 7.

4. Вважати, що правовстановлюючі документи, технічна документація на земельні ділянки та нерухоме майно, тендерна документація, договори, паспорти та інші документи, які містять назви перейменованих цим рішенням об’єктів топоніміки міста Харкова, є чинними з урахуванням вимог законодавства.

5. Доручити Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради спільно з іншими виконавчими органами Харківської міської ради при підготовці проекту бюджету міста Харкова на 2016 рік вжити заходи щодо врахування витрат, пов’язаних з реалізацією цього рішення.

6. Доручити Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради спільно з КП «Міський інформаційний центр» забезпечити:

6.1. Оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

6.2. Поширення інформації щодо продовження дії документів, визначених у п. 4 цього рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.

Міський голова

Г.А. Кернес
Пакет документів (завантажити)
Друкувати