Про виключення Цибульник Неллі Юріївни з виборчого списку кандидатів в депутати Харківської міської ради від Харківської міської організації Партії «Відродження» на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року


ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2016-05-18 р. № 232

місто Харків

До Харківської міської виборчої комісії Харківської області 17 травня 2016 р. надійшла заява Цибульник Неллі Юріївни (вх.№1298)  з проханням про виключення її із виборчого списку кандидатів в депутати до Харківської міської ради від Харківської міської організації Партії «Відродження».
Відповідно до частини другої статті 47, керуючись статею  27 Закону України «Про місцеві вибори»,  Харківська міська виборча комісія Харківської області
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1.  Задовольнити заяву Цибульник Неллі Юріївни та скасувати рішення Харківської міської виборчої комісії Харківської області, Постанова  №208 від 03 листопада 2015 року, в частині реєстрації окремого кандидата в депутати (Цибульник Неллі Юріївни) та виключити її з виборчого списку кандидатів в депутати до Харківської міської ради від Харківської міської організації Партії «Відродження».
2. Копію цієї постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії, Харківської міської ради та Цибульник Неллі Юріївні.
3. Цю постанову оприлюднити на інформаційному стенді Харківської міської виборчої комісії Харківської області та на офіційному сайті Харківської міської ради.

Голова Харківської міської 
виборчої комісії Харківської області                                  Г.В. Биндич

Друкувати