Про встановлення розміру допомоги на поховання

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2022-01-19 р. № 22


На підставі ст.ст. 8, 13 Закону України «Про поховання та похоронну справу», Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 99, ураховуючи рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 29.08.2018 № 584 «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які надає КП «Ритуал», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити з 01.01.2022 розмір допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, зважаючи на вартість ритуальних послуг, але не більше 1730,0 грн, за рахунок коштів бюджету  Харківської міської територіальної громади.

2. Головам адміністрацій районів Харківської міської ради визначити порядок фінансування та виплати допомоги на поховання в зазначеному розмірі.

3. Зобов’язати начальників управлінь соціального захисту населення адміністрацій районів Харківської міської ради здійснювати підготовку документів щодо  виплати громадянам допомоги на поховання.

4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення рішення в установленому порядку в офіційному друкованому виданні в п’ятиденний строк із дня його прийняття.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення  Горбунову-Рубан С.О.

 

 
Міський голова                                                                      І.О. ТЕРЕХОВ

 

Друкувати