Федорик Анастасія Сергіївна
Федорик Анастасія Сергіївна

Народилася 22 березня 1996 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області. Громадянка України.

У 2013 р. закінчила загальноосвітню школу №6 у м. Новомосковськ із відзнакою – золотою медаллю.

У 2018 році закінчила Харківську державну академію фізичної культури та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Фізична культура і спорт», спеціалізація «Менеджмент у спортивній діяльності».

У 2019 році закінчила з червоним дипломом Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Право».

У 2016–2019 рр. працювала в СТОВ «Універсал-Агро» на посаді директора з маркетингу та заснувала у м. Харкові спортивний клуб YOD.

З грудня 2019 року до сьогодні очолює підприємство ТОВ «СМК РІТЕЙЛ» у м. Харкові.

З вересня 2016 року працює за сумісництвом на посаді директора  ТОВ «Універсал-Агро 2015».

Спортивно-соціальний діяч, організатор та співорганізатор спортивних та соціальних заходів у м. Харкові, Харківській області та у м. Києві, співорганізатор змагань «Ігри героїв» та «Сила нації», що проводяться із залученням атлетів, атлетів-інвалідів, які перебували в зоні АТО. У спортивному клубі YOD надається можливість займатися спортом членам збірної MMA та інших видів спорту безкоштовно.

Нагороджена грамотами та почесними відзнаками державних органів, органів місцевого самоврядування та спортивних федерацій.

Має особисті спортивні досягнення, є фіналісткою міжнародних змагань (Olympia Amateur 2015) та неодноразовою чемпіонкою України та різних міст України з бодібілдингу. Має кваліфікацію інтернаціонального судді з бодібілдингу EBPF.

У 2020 році  обрана  депутатом Харківської міської ради 8 скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «СЛУГА НАРОДУ».

Член постійної комісії Харківської міської ради з питань промисловості, економічного розвитку та власності.

Безпартійна.

Член депутатської фракції «СЛУГА НАРОДУ» в Харківській міській раді 8 скликання.