Котуков Олександр Анатолійович
Котуков Олександр Анатолійович

Народився 2 березня 1976 року у родині службовців.

Навчався в школі № 11  м. Сміла Черкаської області.

У 1992 році після закінчення школи вступив до соціологічного факультету Харківського державного університету імені О.М. Горького, який закінчив із відзнакою.

У 2002 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Соціологія управління».

Із жовтня 1998 року до сьогодні працює в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (нині – Навчально-науковий інститут «Інститут державного управління» ХНУ імені В.Н. Каразіна). Спочатку працював на посаді провідного спеціаліста,  з 2001 року – начальник інформаційно-аналітичного відділу. У 2007 році перейшов на викладацьку діяльність.

На сьогодні працює доцентом кафедри публічної політики. Має вчене звання доцента, автор більше 70 наукових публікацій, присвячених вирішенню проблем 
у сфері державного управління та місцевого самоврядування.

З 2007 року очолює громадську організацію «Соціологічна лабораторія «Академічні ініціативи», яка займається розробкою практичних рекомендацій щодо вдосконалення роботи інституту влади.

У 2019 році заснував громадську організацію «Ми – разом!», яка надає допомогу соціально незахищеним громадянам.

У 2015–2020 роках – депутат Харківської обласної ради.

У 2020 році обрано депутатом Харківської міської ради 8 скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Голова постійної комісії Харківської міської ради з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів.

Одружений. Батько трьох дітей.