Департамент контролю

Телефон: 760-74-92

e-mail: [email protected]

 

Завдання департаменту: 

– розробка та надання міському голові обґрунтованих пропозицій стосовно заходів щодо усунення недоліків та порушень у роботі виконавчих органів міської ради, установ, підприємств та організацій, що належать до комунальної власності міста, з метою забезпечення законних прав та інтересів громадян і суб’єктів господарювання шляхом ефективного використання повноважень органів місцевого самоврядування у всіх сферах суспільного життя територіальної громади міста;

– надання (переоформлення, анулювання) дозволів на порушення об’єктів благоустрою;

– здійснення контролю за проведенням робіт, пов’язаних з порушенням об’єктів благоустрою та їх відновленням;

– здійснення контролю за своєчасним розглядом виконавчими органами Харківської міської ради, установами, підприємствами та організаціями, що належать до комунальної власності міста звернень, що надійшли до міської інформаційно-диспетчерської служби «1562», на гарячі лінії та інші інтернет-сервіси Харківської міської ради.

Департамент не надає послуг населенню.

 

Керівництво:

Заступник міського голови – директор Департаменту контролю Харківської міської ради – Резнік Ігор Михайлович

 

Структура:

До складу Департаменту входять наступні відділи:

– контрольна інспекція;

– відділ з контролю за благоустроєм міста;

– контрольно-аналітичний відділ;

– відділ контролю у сфері житлово-комунального, транспортного та шляхового господарства.

 

Графік роботи: 

Департамент працює згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку для працівників виконавчих органів Харківської міської ради. Для працівників встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними. Початок роботи з 8:00, перерва на обід з 12:00 до 12:45. Закінчення роботи о 17:00 (у п’ятницю о 15:45).

 

Через оголошення військового стану на території України, особисті прийоми громадян керівництвом Департаменту контролю Харківської міської ради не проводяться.

 

Друкувати