Департамент контролю

Телефон: 760-74-92 

e-mail: [email protected]

 

Завдання департаменту:

  • розробка та надання міському голові обґрунтованих пропозицій стосовно заходів щодо усунення недоліків та порушень у роботі виконавчих органів міської ради, установ, підприємств та організацій, що належать до комунальної власності міста, з метою забезпечення законних прав та інтересів громадян і суб'єктів господарювання шляхом ефективного використання повноважень органів місцевого самоврядування у всіх сферах суспільного життя територіальної громади міста;
  • надання (переоформлення, анулювання) дозволів на порушення об'єктів благоустрою;
  • здійснення контролю за проведенням робіт, пов'язаних з порушенням об'єктів благоустрою та їх відновленням;
  • здійснення контролю за своєчасним розглядом виконавчими органами Харківської міської ради, установами, підприємствами та організаціями, що належать до комунальної власності міста звернень, що надійшли до міської інформаційно-диспетчерської служби «1562», на гарячі лінії та інші інтернет-сервіси Харківської міської ради.

 

Керівництво:

Директор Департаменту – Резнік Ігор Михайлович

 

Структура:

До складу Департаменту входять наступні відділи:

  • контрольна інспекція;
  • відділ з контролю за благоустроєм міста;
  • контрольно-аналітичний відділ;
  • відділ контролю у сфері житлово-комунального, транспортного та шляхового господарства.

 

Графік роботи:

Департамент працює згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку затвердженими розпорядженням міського голови. Початок роботи з 8:00, перерва на обід з 12:00 до 12:45. Закінчення роботи о 17:00 (у п'ятницю о 15:45).

 

Підзвітність:

Департамент підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради та міському голові, а з організаційних питань − заступнику міського голови − керуючому справами виконавчого комітету міської ради.

 

Через оголошеного військового стану на території України особисті прийоми громадян керівництвом Департаменту контролю Харківської міської ради наразі не проводяться.

Друкувати