Департамент земельних відносин

Департамент земельних відносин

Телефон: (057) 725-31-70

E-mail: [email protected]

 

Завдання Департаменту:

– Підготовка місцевих програм використання та охорони земель, організація та здійснення загальних засад землеустрою земель, розташованих на території міста Харкова.

– Організація та реалізація самоврядного контролю за використанням та охороною земель міста Харкова.

– Виявлення та фіксація факту недодержання вимог земельного законодавства України та інших нормативних актів, рішень Харківської міської ради та її виконавчого комітету, умов договорів оренди земель.

– Підготовка проєктів рішень Харківської міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань, що відносяться до компетенції Департаменту.

– Підготовка, оформлення, розірвання договорів оренди землі, додаткових угод та актів приймання-передачі земельних ділянок.

– Розробка проєктів нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Департаменту, проведення експертизи таких актів.

– Формування необхідних пакетів документів, забезпечення укладання договорів купівлі-продажу земельних ділянок та контроль їх виконання.

– Організація та здійснення землеустрою на місцевому рівні, відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством України.

– Розгляд та вирішення земельних спорів, які виникають під час користування земельними ділянками.

– Розрахунок плати за землю у формі орендної плати або земельного податку.

– Виконання інших повноважень, покладених на Департамент відповідно до чинного законодавства України.

 

Графік проведення особистих прийомів громадян керівниками Департаменту земельних відносин Харківської міської ради

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаДата проведенняЧас проведенняАдреса
СомПавлоАндрійовичДиректорДепартаменту2-й четвер місяця11.00-13.00вул. майдан Павлівський, буд. 4, каб. 303
4-й четвер місяця15.00-17.00
ПідліснаКатерина ОлександрівнаЗаступникдиректораДепартаменту – начальник відділу правового забезпечення ДепартаментуВівторок15.00-17.00Павлівський, буд. 4, каб. 303
Четвер10.00-12.00

 

 

Прийом громадян проводиться спеціалістами Департаменту кожний вівторок з 15:00 до 17:00 та четвер з 10:00 до 12:00.

 

Департамент працює за правилами внутрішнього трудового розпорядку Департаменту земельних відносин Харківської міської ради, затверджених директором Департаменту від 04.01.2022 (зі змінами від 20.07.2023).

Для працівників установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними (субота, неділя). Початок роботи – о 8:00, перерва на обід – з 12:00 до 12:45. Закінчення роботи – о 17:00 (у п’ятницю – о 15:45)

Друкувати