Служба управління персоналом Харківської міської ради

Телефон: 760-74-94, 760-73-17, 760-73-08 

E-mail: ОК@citynet.kharkov.ua 

Метою Служби управління персоналом Харківської міської ради є забезпечення реалізації державної політики у сфері управління персоналом у Харківській міській раді.

Основним завданням Служби управління персоналом Харківської міської ради є забезпечення документального оформлення вступу на службу до виконавчих органів Харківської міської ради, її проходження та припинення, добір персоналу на посади до органів місцевого самоврядування, планування та організація заходів, пов’язаних з підвищенням рівня професійної компетентності посадових осіб місцевого самоврядування; проведення аналітичної роботи з кадрового менеджменту, в основу якої покладено принципи демократичного підбору й просування по службі з урахуванням ділових якостей та професійної компетентності.

Служба управління персоналом Харківської міської ради підзвітна і підконтрольна міській раді, підпорядкована виконавчому комітету Харківської міської ради, міському голові, заступнику міського голови – керуючому справами виконавчого комітету міської ради.
 
Прокудіна Алла Михайлівна
Заступник керуючого справами виконавчого комітету – начальник Служби управління персоналом
760-74-94

Миснік Лариса Костянтинівна
Заступник начальника Служби – начальник відділу кадрової роботи
760-73-17

Шанькова Тетяна Миколаївна
Заступник начальника Служби – начальник відділу моніторингу та розробки проектів розпорядчих актів
760-73-08
 

Служба управління персоналом Харківської міської ради працює за Правилами внутрішнього трудового розпорядку для працівників Апарату Харківської міської ради та виконавчого комітету. Для працівників встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними (субота, неділя). Початок роботи о 9:00, перерва на обід з 13:00 до 13:45. Закінчення роботи о 18:00 (у п'ятницю о 16:45).
Служба управління персоналом Харківської міської ради не надає послуг.

Друкувати