В Орджонікідзевському районі пройшов конкурс екологічних бригад
24 березня 2014 15:25
В Орджонікідзевському районі пройшов конкурс екологічних бригад Конкурс-презентація екологічних бригад загальноосвітніх шкіл пройшов у Орджонікідзевському районі.
25 команд у трьох вікових категоріях мали порушити певну екологічну проблему в районі і зробити пропозиції щодо її вирішення. 

Переможцем у молодшій віковій категорії стала команда школи №70. Учні порушили проблему створення на базі кожного навчального закладу екологічних загонів «За чистий район», члени яких допомагатимуть у прибиранні територій скверів і парків району. Команда поділилася досвідом цієї роботи у своїй школі, надавши на розгляд журі фото- та відеоматеріали. 

У середній віковій категорії перемогла команда спеціалізованої школи №15 «Лісовик». Темою їхнього виступу було збереження зелених насаджень, висадка дерев та кущів, створення квіткових клумб. Діти поділилися досвідом роботи з оформлення квіткової клумби на території школи. 

Проблема забруднення навколишнього середовища промисловими підприємствами району та її вирішення за допомогою сучасних технологій на державному рівні стала темою виступу команди спеціалізованої школи №75, що перемогла у старшій віковій категорії. 

Переможці були нагороджені грамотами та пам'ятними подарунками Адміністрації Орджонікідзевського району. 

Довідка. Конкурс передбачений Положенням про Всеукраїнський конкурс «ЕКОклас», яке було затверджено Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді 30 жовтня 2013 року з метою створення оптимальних умов для навчання дітей шляхом формування екологічного мислення та бережливого ставлення до природи, розвитку екологічної культури молоді, залучення до практичної діяльності щодо поліпшення місцевої природного середовища.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини