У Харкові благодійники передали військовим лікарям майна на 200 тисяч гривень
21 серпня 2014 11:08
У Харкові благодійники передали військовим лікарям майна на 200 тисяч гривень Фахівцям Військово-медичного клінічного центру Північного регіону продовжують допомагати з матеріально-технічним забезпеченням благодійні організації та пересічні громадяни.
Як повідомили в регіональному медіа-центрі Міноборони, кілька тижнів тому благодійний фонд «Відкриті серця України» ініціював акцію зі збору коштів на придбання апаратів для вакуумної терапії ран. Уже на початку серпня два апарати з комплектами витратних матеріалів були передані військовим медикам. Після цього був проведений другий етап  акції з метою зібрати кошти ще на п'ять апаратів. 

За результатами цієї благодійної діяльності фонду нещодавно центру передали п'ять вакуумних насосів для терапії ран, понад 60 наборів пов'язок, 10 контейнерів для вакуумних насосів. Загальна сума коштів, зібраних під час двох етапів акції, склала близько 200 тис. грн. 

Медичне обладнання було направлено в хірургічне відділення військового госпіталю, де лікується чимало поранених в зоні проведення антитерористичної операції бійців.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини