Харківські школи і дитсадки до нового навчального року готові
27 серпня 2014 12:36
Харківські школи і дитсадки до нового навчального року готові Всі школи, дитячі садки та позашкільні заклади міста Харкова готові до нового навчального року. Про це сьогодні, 27 серпня, на конференції педагогічних працівників міста Харкова повідомив заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов. 

Він нагадав, що в 2014/2015 навчальному році в 446 навчальних закладах усіх форм власності навчатиметься понад 155 тис. дітей. 

«Незважаючи на об'єктивні труднощі, загальними зусиллями міської влади, педагогічних колективів та батьків всі навчальні заклади міста Харкова готові до нового навчального року. Харківська міська рада і надалі продовжуватиме роботу щодо забезпечення дітей доступною шкільною освітою, адже якісна освіта юних харків'ян - це пріоритет нашої роботи», - підкреслив заступник міського голови. 

Підбиваючи підсумки минулого навчального року, Ігор Терехов зазначив, що харківські школярі продовжують утримувати лідерські позиції серед регіонів України за всіма видами інтелектуальних змагань. Так, в 2013/2014 навчальному році актив перемог був поповнений шістьма медалями міжнародного рівня, 156 перемогами всеукраїнського та 1271 обласного рівнів. 

Під час конференції Ігор Терехов вручив Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради та цінні подарунки переможцям та призерам міжнародних олімпіад. 

Ставлячи перед педагогами міста Харкова завдання на новий навчальний рік, директор Департаменту освіти Ольга Деменко акцентувала увагу насамперед на турботу про здоров'я дітей, забезпечення їхньої безпеки, комфорту та якісного освітнього процесу. За її словами, велика увага приділятиметься розвитку матеріально-технічної бази, учнівського самоврядування, розвитку інформаційного середовища харківських учбових закладів.

У рамках конференції її учасники змогли ознайомитися з матеріалами виставки «Освіта Харкова: здобутки та перспективи».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини