Переселенці з Донбасу заселяться в модульні будинки до середини грудня
22 вересня 2014 14:46
Переселенці з Донбасу заселяться в модульні будинки до середини грудня Селище з модульних будинків для вимушених переселенців із зони проведення антитерористичної операції буде побудоване у Харкові до середини грудня.
Про це сьогодні, 22 вересня, повідомив заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов. 

Він нагадав, що проект з надання житла мешканцям Донецької та Луганської областей в зимовий період реалізується на кошти, виділені урядом Німеччини Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ). Згідно з проектом, у Харкові планується побудувати кілька модульних будинків на 400 чоловік і реконструювати територіальний центр соціального обслуговування Московського району, де зможе розміститися до 200 чоловік. В модульних будинках буде кухня, санвузол, кілька житлових кімнат, а також загальні дитячі ігрові кімнати, кімнати для навчання. Житло, в першу чергу, надаватиметься жінкам з маленькими дітьми, сім'ям, які залишилися без житла, малозабезпеченим. 

Ігор Терехов повідомив, що міська влада запропонувала німцям на вибір три ділянки для будівництва селища. 

«Ми запропонували кілька варіантів з урахуванням того, що поруч має бути вся необхідна інфраструктура - дитсадки, школи, магазини, транспорт, інженерні комунікації. Виходячи з цих критеріїв, німці обрали ділянку на два гектари в районі харківського аеропорту і пр. 50-річчя СРСР. Вони запевнили, що будиночки збираються дуже швидко. Тепер ми готуємо всі необхідні дозвільні та технічні документи», - зазначив Ігор Терехов. 

За його словами, проводити тендери і визначати організацію, яка побудує селище, буде німецька сторона як розпорядник коштів. Міська влада забезпечить сприяння у прийнятті необхідних рішень на сесії Харківської міськради, а також у підведенні до селища води, світла, каналізації. 

Як повідомив Ігор Терехов, після того, як холодна пора мине і переселенці покинуть будиночки, селище за домовленістю з німцями перейде до комунальної власності міста і використовуватиметься, наприклад, як резервний житловий фонд на випадок надзвичайних ситуацій, або для якихось інших соціальних потреб.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини