У школі-інтернаті №14 відкрилася дошкільна група
03 жовтня 2014 18:03 Місто
У школі-інтернаті №14 відкрилася дошкільна група Відкриття дошкільного підрозділу відбулося сьогодні, 3 жовтня, в Харківському навчально-виховному комплексі №14 (вул. Столєтова, 7).
Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, в школі-інтернаті з'явився дошкільний підрозділ, де будуть навчатися 15 малюків від 3 до 6 років. Група функціонуватиме цілодобово п'ять днів на тиждень. 

За її словами, цей заклад був створений понад 50 років тому для малозабезпечених і багатодітних сімей. Воно має велике соціальне значення. До цього в школі-інтернаті вчилися діти з 1-го по 9-й клас, а в сім'ях були діти і молодше. Батьки звернулися до міськради по допомогу, і Харківський міський голова Геннадій Кернес підтримав ідею відкриття у школі-інтернаті дошкільної групи. 

«Малюків шукати не довелося: їх привели батьки, які вчать своїх старших дітей в школі-інтернаті, або колишні випускники, які 10-15 років тому закінчили цей навчальний заклад. Працівникам установи було дуже приємно побачити їх на святі відкриття групи. Свято вийшло теплим і радісним. У нашому місті був зроблений ще один крок до доступної освіті», - підкреслила Ольга Деменко. 

За її словами, в приміщенні були створені всі умови для перебування дітей -відремонтували приміщення, закупили меблі. В дитсадку за кошти міського бюджету зробили капітальний ремонт спальні, кімнат для занять та ігор, харчоблоку і санвузла. 

Як зазначили в Департаменті освіти, функціонування такої групи допоможе дітям з малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, отримати дошкільну освіту в сучасних і комфортних умовах. 

Довідка. Харківська загальноосвітня школа-інтернат №14 була відкрита в 1962 році як заклад для дітей з малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. У 2013 році рішенням сесії міськради була перейменована в Харківський навчально-виховний комплекс «Школа-інтернат І-ІІ ст. - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» №14. У шкільному підрозділі НВК навчається 155 дітей з 1 по 9 клас.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини